אחים לוי הובלות
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841522
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירותי אחסנה

 
נמצאים במעבר בין דירות? חפֵצים לאחסן חפָצים?
 
אחים לוי - חברת הובלות בצפון חוסכת לכם עלויות, התרוצצויות ואת כל כאבי הראש הנלווים. זקוקים לחברת הובלות בצפון שמציעה גם שירותי אחסון? אנו הכתובת!
 

הזמינו את שירותי האחסנה שלנו - כולל הכל

 
 • לטווח קצר או לטווח ארוך.
 • אחסון תכולת בתים.
 • מתאים גם לתכולת משרדים.
 • או ציוד משרדי (ניירת משרדית, רהיטים וכדומה).
 • המחסנים שלנו עוברים הדברה ע"י חברת מדביר הצפון ובכך מאפשרים לכם להיות רגועים שהחפצים שלכם לא יפגעו ממכרסמים!

 
אנשים רבים נדרשים לשירותי אחסנה של רהיטים או רכוש, לתקופות זמן משתנות. אנשים אשר רוצים לשפץ את הבית או המשרד יכולים להשתמש בשירותי אחסנה לרהיטים למספר שבועות בלבד עד תום תהליך השיפוץ. תקופות ארוכות של אחסנה נועדו לרוב לאנשים אשר עוברים דירה מחוץ אל הארץ ורוצים לשמור על הרהיטים שלהם עד הגעתם חזרה. היום, כדי לייעל את תהליך האחסנה, חברות הובלה רבות מציעות שירותים אלו וכך מייעלות את תהליך העבודה וגם חוסכות בירוקרטיה ועבודה מול גורמים רבים.
 

למה לבחור בשירות האחסון של אחים לוי?

 
 • אחסון במבנה האנגר חדיש ואיכותי (אחסון בקונטיינר אינו מומלץ מכיוון שהוא מתחמן ומצהיב את הסחורה) המבנה המחולק לתאים במגוון גדלים, לאחסון אופטימלי בהתאם לצרכי הלקוח.
 • ביטוח מלא על התכולה
 • אמצעי מיגון מתקדמים ואבטחה של סייר
 • הדברת מזיקים על בסיס קבוע
 • אנו מספקים מעטפת שירות מלאה - הובלה, אריזה, פירוק, הרכבה ואחסון תכולה
 • ניסיון רב שנים בתחום ומתן מענה וייעוץ להתאמת האחסון לצרכים האישיים שלכם, כך שתקבלו תמורה מלאה למחיר

 
 
שירותי אחסנה - האחים לוי
 
 
 
שירותי אחסון
 
 
 
שירותי אריזה ואחסנה בחיפה
 
 
 
שירותי אחסנה עם האחים לוי
 
 
 
 
מהם שירותי אריזה ואחסנה – כאשר אנו מעוניינים באחסון הרהיטים שלנו, בין אם מדובר ברהיטי משרד או רהיטים וחפצים בייתים, אנו נדרשים לדאוג גם להובלת הרהיטים. היום חברות הובלה רבות מציעות שירותי אריזה ואחסנה אשר חוסכות ללקוחות התעסקות מול חברות רבות. השירות של חברות אלו כולל הגעה אל מקום מגורייכם או המשרד, אריזה מקצועית של כל החפצים אותם תרצו לאחסן (חברת ההובלה מגיעה עם כל הציוד הנדרש על מנת לארוז את חפציכם ביעילות מירבית), העמסת הציוד והובלתו, ולבסוף אחסון הציוד בצורה מסודרת במחסן אחסנה אשר שייך לחברה זו. בבוא העת תוכלו ליצור קשר עם החברה ואנו נדאג לשלוח את הריהוט לאן שתבחרו. כל התהליך מתבצע על ידי חברת ההובלה ולכם נשאר רק להיות רגועים.
 
האם לכל חברת הובלות יש שירותי אחסנה? – שירותי אחסנה מאפשרים ללקוחות להשאיר את הציוד או הרכוש שלהם שמור ומוגן לתקופת זמן קצרה או ארוכה. היום חברות הובלה רבות מציעות שירותים אלו, אך חשוב לזכור שלא כל חברות ההובלות מציעות זאת. חשוב לברר עם חברת ההובלה אשר בחרתם האם היא מציעה שירותי אחסנה מסוג זה. חברות אשר מציעות שירותים אלו הן חברות בעלות מחסנים גדולים שיכולות לתת מענה לצורך זה. אם חשוב לכם לבצע את תהליך האחסון על הצד הטוב והיעיל ביותר מומלץ לכם לבחור בחברת הובלות אשר מציעה שירותי אחסנה.
 
ביטוח שירותי אחסנה – היום כדי להיות בטוחים מפני גניבות, תאונות או טעויות אנוש, אנשים רבים בוחרים לבטח את תהליך ההובלה והאחסנה. ניתן לבטח את תהליך האחסנה באמצעות פוליסה דרך חברה חיצונית או לבחור בחברה אשר מציעה ביטוח לשירותיה, בחברות הובלה רבות ניתן לבטח את כל התהליך דרך החברה עצמה וכך לא לערב גורם נוסף. אנשים שיבחרו לבטח את הרכוש שלהם יוכלו להיות בטוחים שלא יגרם לו כל נזק.

 
שירותי אחסנה מחסן
 

שירותי אריזה ואחסנה ברמה הגבוהה ביותר

 
אם אתם מחפשים חברת הובלות מקצועית אשר מציעה שירותי אריזה ואחסנה, הגעתם למקום הנכון. חברת אחים לוי היא אחת החברות המובילות בארץ בתחום ההובלות, האריזה והאחסנה. החברה מציעה ללקוחותיה שירות אישי ומקצועי מתחילת תהליך האריזה ועד החזרת הרהיטים אליכם.
 
לפרטים נוספים: חייגו עכשיו 073-7841522, או צרו קשר וקבלו הצעה