שירותי אחסון

נמצאים במעבר בין דירות? חפֵצים לאחסן חפָצים?
אחים לוי - חברת הובלות בצפון חוסכת לכם עלויות, התרוצצויות ואת כל כאבי הראש הנלווים. זקוקים לחברת הובלות בצפון שמציעה גם שירותי אחסון? אנו הכתובת!

הזמינו את שירותי האחסנה שלנו - כולל הכל

  • לטווח קצר או לטווח ארוך.
  • אחסון תכולת בתים.
  • מתאים גם לתכולת משרדים.
  • או ציוד משרדי (ניירת משרדית, רהיטים וכדומה).
 
שירותי אחסנה - אחים לוי
 
שירותי אחסון
 
הגנה ואבטוח של התכולה שלכם - אחים לוי
 
אחסון ושמירה בתאים נפרדים - אחים לוי
 
מאז ולתמיד!
החברה מאפשרת לאחסן תכולות בתים, ניירת משרדית וכל פריט אחר הדורש מקום בטוח, ומספקת פתרונות מתאימים לכל צורך. האחסון מתבצע במחסן מאובטח ונקי, בעל יחידות פרטיות ונבדלות. המחסן מחולק לפי דרישות הלקוח וזמין לשוכרים במהלך כל שעות היום.

מעבר דירה הוא לא תמיד מעבר ישיר מדירת מגורים אחת לדירה אחרת. לא אחת קוראים מצבים בהם חוזה השכירות הסתיים, אך המשפחה טרם מצאה בית אחר. לעתים המעבר לבית החדש לא מתאפשר משום שעוד לא סיימו את בנייתו. במצבים הללו צריך לדאוג לא רק למקום מגורים זמני, אלא גם למקום אחסון לכל הרכוש שצברה המשפחה.

חברת א. לוי הובלות מציעה לכם לא רק שירותי הובלה מדירה לדירה, אלא גם מעניקה לכם אופציה של שירותי אחסנה. בצורה זו תוכלו לחסוך כסף וטרחה מיותרת. כל החפצים שלכם ימתינו במצב ארוז עד לרגע שיגיע שלב המעבר הסופי. חשוב ביותר לדאוג לאחסן את חפצי הערך שלכם במקומות נכונים, ולשם כך יש להקפיד על מספר כללים.

תחזוקת מבנה המחסן

בשלב הראשון, חשוב לבחון את תחזוקת המקום. יש לבדוק האם המבנה נקי מספיק, שכן לכלוך מושך חרקים שעלולים להרוס את הרהיטים שלכם. פרט לכך, חשוב לחפש אחר סימני רטיבות על הקירות. אם זיהיתם סימנים כאלה, כדאי להתרחק מהמקום. רטיבות גורמת לריחות לא נעימים שנדבקים לרהיטים, ויכולה לגרום אפילו להרס של אותם הרהיטים.

בשלב השני יש לבחון את מקום האחסון. האם אתם מקבלים מקום נפרד מהאחרים? מחסן משותף המספיק למספר דירות יכול להוות פתח לצרות. יתכן שלא תזכרו במדויק היכן הנחתם כל ארגז וארגז, ומאוד יתכן שתיקחו ארגז שלא שייך לכם, או לחילופין אחד מהשותפים שלכם יקח את אחד הארגזים שלכם. כדי להימנע מהתקלות הלא נעימות הללו, חשוב לוודא שיש לכם תא אחסנה שהוא רק שלכם.

מערכות אבטחה וביטוח

בשלב השלישי יש לבחון את אמצעי הביטחון ואת הביטוח של החברה. שירותי אחסון יעילים צריכים לכלול מערכות הגנה מתקדמות. מחסנים מאובטחים בדרך כלל על ידי מצלמות במעגל סגור ואמצעים טכנולוגיים נוספים. פרט לכך, צריך להיות כיסוי ביטוחי בגין נזק שעלול להיגרם לחפצים שלכם. ישנן הרבה סיטואציות בלתי צפויות כגון שריפה, הצפת מים או גניבה שהתרחשה למרות כל אמצעי הביטחון שננקטו. חברה רצינית המספקת שירותי אחסנה מבטחת את תכולת מחסניה, ובכך מעניקה שקט נפשי ללקוחותיה.

אם אתם נמצאים בשלב מעבר בין שתי דירות, עדיף לפנות לאיחסון של חברת הובלות המספקת את שני סוגי השירותים. חברה המבצעת עבורכם את שתי ההובלות וגם מספקת לכם שירותי אחסון, תציעה לכם עסקה במחיר מיוחד. אחים לוי הובלות מציעה לכלל לקוחותיה שירותי הובלה איכותיים ובמקביל מספקת גם שירותי אחסנה לכל מי שזקוק לשירות זה.
שירותיהם של האחים לוי עומדים בכל הקריטריונים שהוגדרו במאמר זה: המחסנים שלנו נקיים ומתוחזקים היטב, ישנן מערכות אבטחה מתקדמות המגנות על רכושכם, ובכל מקרה,

לחברה פוליסת ביטוח המבטיחה כיסוי נזק עד 50,000$ - לקבלת מידע וייעוץ צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!
ניתן להשתמש בשירותי האחסון לכל פרק זמן נדרש, החל מתקופות קצרות ועד לארוכות מאוד
לפרטים נוספים: חייגו עכשיו 073-7841522, או צרו קשר וקבלו הצעה