אחים לוי הובלות
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841522
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

נקודות חשובות בקביעת מחיר להובלה:

 
 
1. זהות חברת ההובלה
 
מחירון הובלות מושפע קודם כל מהחברה שמבצעת את ההובלה. אם מדובר במוביל בודד, העובד לבדו עם טנדר או משאית קטנה, סביר להניח שהוא יגבה מכם פחות כסף מחברת הובלות גדולה, המפעילה צי של רכבי הובלות. אך חשוב לזכור שהעלויות הגבוהות של חברת ההובלה נובעות לא בהכרח מגודלה ומגודל צי הרכבים וכוח האדם שברשותה, אלא בעיקר מהעובדה שהיא מחזיקה ברישיונות ובפוליסות ביטוח כחוק. כל "חאפר" עם משאית יכול להציע לכם שירותי הובלה במחירי רצפה. אולם רק חברת הובלות מקצועית, הפועלת כחוק, מציעה לכם גם כיסוי ביטוחי על כל תכולת הדירה. כך שגם אם אתם משלמים יותר, אתם מוגנים מפני כל מקרה של אובדן או נזק לרכוש.
 
 
 
2. מרחק גיאוגרפי
 
מרחק גיאוגרפי גדול פירושו זמן נסיעה רב יותר, עבורו יש לשלם שכר למובילים, וגם הוצאות דלק רבות יותר. לכן, ככל שכתובת המוצא וכתובת היעד רחוקות זו מזו, כך תידרשו לשלם יותר על שירותי ההובלה שתזמינו.
 
 
 
3. סביבת העבודה
 
ככל שלמובילים תהיה סביבת עבודה נוחה יותר, כך אתם תשלמו להם פחות. מעליות בשני הבניינים, גישה נוחה למשאית ההובלה עד לפתח הבניין, דלתות בעלות פתחים רחבים, נגישות למנוף ועוד, עושים למובילים חיים קלים. בהיעדר תנאים אלו, מרבית חברות ההובלה יגבו מכם תשלום נוסף על כל מדרגה שתקשה על המובילים בעבודתם ועל כל ק"מ מיותר שהם יאלצו לגמוע ברגל עם חפציכם על גבם.
 
 
 
4. תכולת הדירה
 
ככל שתידרשו להעביר מספר רב יותר של חפצים גדולים וכבדים, כך תידרשו לשלם יותר. הכוונה היא לרהיטים, כמו: ספות, שולחנות, ספריות, מזנונים, ארונות וכדומה, ולמוצרי חשמל גדולים, כמו: מקרר, מקפיא, תנור, מכונת כביסה, מייבש כביסה וכו'. אם ברשותכם חפצים ייחודיים, כמו פסנתר או יצירות אומנות גדולות, תיאלצו לשלם תשלום נוסף, בגלל המיומנות הייחודית הנדרשת בהובלתם.
 
 
 
5. מכלול השירותים
 
כיום, מרבית חברות ההובלה לא מסתפקות במתן שירותי הובלה בלבד, ומציעות סל של שירותים משלימים: אריזה, פריקה, פירוק והרכבת רהיטים על ידי נגר, הובלות באמצעות מנוף, שירותי אחסון ועוד. בחו"ל ישנם חברות ענק שלוקחות על עצמם גם את שיפוץ הדירה שלך או אפילו מתן של שירותים של קבלנות ממש כגון קבלני בניין וכו' - בבחינת one stop shop - הדבר נדיר בישראל. ובישראל ברור כי על כל שירות נוסף שתזמינו תידרשו לשלם תוספת.

לסיכום, אם חיפשתם תשובה חד משמיעת לשאלה "כמה עולה הובלה?", הרי שכעת אתם יודעים שאין כזו. כל הובלה היא ייחודית, ועלותה נגזרת ממאפייניה הספציפיים. אולם כעת, כשאתם יודעים מהם הפרמטרים המרכיבים את מחירון ההובלות, תוכלו להיערך טוב יותר למעבר הדירה שלכם.
 
 
חשוב לזכור
 
דרשו שהצעת המחיר להובלה תינתן לכם רק לאחר שהמוביל בא לדירתכם ובדק את תכולתה וסביבת הבית במו עיניו. לאחר שתקבלו הצעת מחיר להובלה, זכרו להוסיף לכך עוד 10% - 20% טיפ שנהוג לתת לסבלים (במידה וההובלה אכן התנהלה כשורה). וחשוב מכל – עגנו את כל הפרטים שסוכמו בעל פה גם בחוזה כתוב מול חברת ההובלה.
 
מעוניינים לדעת כמה תעלה הובלת הדירה שלכם?
 
רוצים לקבל הצעת מחיר להובלה בחיפה, בקריות והצפון? צרו קשר עם חברת האחים לוי הובלות ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.