אחים לוי הובלות
 
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
073-7841522
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

הובלת פסנתרים

הובלת פסנתרים זה עסק רציני, ועסק רציני מצריך חברה רצינית. אחים לוי הובלות מתמחה בביצוע הובלת פסנתרים בצפון בכלל ובביצוע הובלת פסנתרים בחיפה בפרט, ועושה זאת במקצועיות רבה תוך הקפדה על כל כללי הזהירות.
 
הובלת פסנתרים
 
הובלת פסנתרים בחיפה - אחים לוי הובלות
 

איך לבחור נכון שירותי הובלות פסנתרים

על מנת לבצע הובלת פסנתרים בדרך הטובה ביותר, חברת ההובלות צריכה להיות בעלת ידע וכלים מתאימים. היא צריכה להעסיק אנשי מקצוע שיודעים כיצד להעביר את הפסנתר מהבית אל המשאית ומהמשאית אל היעד החדש מבלי שהוא ייפגע בשום צורה. זאת משום שמדובר בכלי נגינה שלמרות גודלו הפיזי הוא מאוד רגיש וכל פגיעה הקלה ביותר בו יכולה להוציא את הקלידים מכיוון ולהצריך כוונון מחדש.

משמעות הדבר היא, שיש לבצע הובלה מסוג כזה באמצעות מנוף, שכן רק כך אפשר להבטיח ככל שניתן שהפסנתר יגיע ליעדו ללא פגע. לכן, אם אתם מתגוררים באזור הצפון אתם צריכים חברה המבצעת הובלת מנוף בצפון במשך שנים רבות, והמעסיקה צוות מובילים מוביל המתמחה בתחום ההובלות בכלל ובתחום הובלת פסנתרים בפרט.

מקומכם עימנו

אם אתם זקוקים לשירותי הובלת פסנתרים בחיפה ובכל אזור הצפון, חברת אחים לוי הובלות היא הבחירה הנכונה עבורכם. אנו מתמחים בביצוע כל סוגי ההובלות, החל מהובלת דירות והובלת משרדים, דרך הובלות בצפון של כספות ושל פריטים בודדים וכלה במתן שירותי אחסון עבור כל תכולה שברצונכם לאחסן לכל תקופת זמן. אבל, כשמדובר בביצוע הובלת פסנתרים ובכלל בהובלת מנוף בקריות ובכל אזור הצפון – אנחנו מהווים צוות מנצח.

נשמח להעמיד לשירותכם את כל הניסיון שצברנו במהלך השנים ולבצע גם עבורכם הובלת פסנתרים בצפון כמו שהובלת פסנתרים צריכה להתבצע. ברשותנו מנופים מתוצרת החברות המובילות בעולם וצוות עובדים מקצועי ומיומן, שישמח לעמוד לשירותכם ולהעביר את הפסנתר שלכם ליעדו בבטחה ובזמן.
לפרטים נוספים ולהזמנת שירות מחברת הובלות שיודעת את העבודה פנו אלינו ונשמח להוביל אתכם קדימה!