אחים לוי הובלות
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841522
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הובלת מבנים

 
 
 
הובלת מבנים יכולה להוות אתגר רציני גם עבור אנשי מקצוע המתמחים בנושא ואשר ביצעו מספר עבודות לא מבוטל בתחום זה בעבר. האתגר והקושי שבהובלת מבנים ומכולות הוא בכך שמדובר במטען גדול ביותר, שלא אמור להיות משונע לעתים תכופות, אלא רק במקרים מיוחדים. כאשר נדרש שינוע של מבנה גדול, יש אילוצי שטח שונים שחייבים להילקח בחשבון בעבודת המחשבה והתכנון של חברת ההובלה.
במאמר זה נחשוף בפניכם את הקשיים והאתגרים העומדים בפני חברה המבצעת הובלה של מבנים ומכולות.
 
 
 
הובלת מבנים ומכולות - האתגרים
 
 
 
 

מנוף

 
על מנת להרים מבנה לגובה ולהניח אותו על גבי המשאית שאמורה לבצע את ההובלה, יש צורך במנוף ייחודי וייעודי, צוות מיומן ומקצועי שיודע לתפעל אותו וציוד קשירה ועיגון המתאים לחיבור למכולה או למבנה שאותו מרימים.

ברוב המקרים שבהם תתבצע הובלת מבנים, המשאית תהיה מצוידת במנוף מובנה שמאפשר הרמה מהירה יחסית של המבנה או המכולה על גבי המשאית. לפני שמחליטים על גודל המשאית ועל סוג המנוף שיהיה מחובר אליה, כדאי מאוד לדעת את משקל המבנה הכללי על מנת לוודא שהמנוף מצויד ביכולת ההרמה המתאימה לביצוע העבודה.
 

ליווי והיתרים

 
במקרים של מטענים חורגים יש להשיג את ההיתרים המתאימים ולתזמן לפיהם את ההעברה. בחלק מהמקרים יידרש ליווי של מכונית רגילה מאחורי המשאית המובילה ובמקרים אחרים יידרש ליווי של שתי מכוניות רגילות -מלפנים ומאחור. במקרים מורכבים ביותר, יידרש אף ליווי משטרתי על מנת להבטיח את הזרימה הטבעית של התנועה בעת הובלת המטען החורג.
 

פירוק והרכבה

 
במקרים שבהם מובילים מבנים מורכבים וגדולים יותר ממכולה או קרוואן רגיל, כמו למשל קראווילה, תידרש עבודת פירוק והרכבה של המבנה המיועד להובלה במקור וביעד. במקרים אלה נדרשת עבודה של איש מקצוע שלמעשה יחצה את הבית או המבנה לשניים, ויאפשר את הובלתו בשני חלקים נפרדים על גבי שתי משאיות.

אם אתם מחפשים הובלות בצפון של מבנים ומכולות, אתם יכולים לפנות לאחים לוי ולדעת שאתם עומדים ליהנות משירות, אמינות ומצוינות.
 
צרו קשר כבר עכשיו באמצעות מספר הטלפון 073-7841522