הובלות קטנות בחיפה עם עגלה או טנדר

כולנו יודעים שכאשר עומדים לעבור דירה, יש ליצור קשר עם חברת הובלות שתסייע לנו. אולם, מה בנוגע להובלות קטנות? לא פעם מדובר על צעירים אשר למשל עוברים בפעם הראשונה דירה ואין להם המון חפצים למעבר - 2-3 ארגזים, ופריט אחד גדול מאד שהם לוקחים או שקיבלו במתנה (למשל - מיטה, מקרר, מכונת כביסה, וכיו"ב). האם במקרים הללו יש צורך להזמין שירות של הובלות קטנות בחיפה? התשובה היא חיובית, אך חשוב להבין כיצד ההובלות הללו מתבצעות, שכן מדובר לרוב עם הובלות עם עגלה וטנדר. מה זה אומר ואיך זה בא לידי ביטוי בזמן ההובלה עצמה?

הובלה קטנה לדבר גדול וחשוב

 
  • שילוב של עגלה וטנדר - השירות של הובלות קטנות בחיפה עם עגלה וטנדר הוא חשוב מאד, כי מדובר כאמור על הובלות שאינן גדולות במיוחד. אתם כלקוחות לא זקוקים למשאית שלמה שתוביל 30 ארגזים יחד עם כל הריהוט הביתי שלכם - אלא על הובלה צנועה בהרבה. לשם כך, גם המובילים יעדיפו שלא להביא משאית, כשצריך למצוא עבורה מקום חניה מיוחד, היא תופסת שפע מקום, ודורשת כמובן גם נהג מיוחד עם רישיון הולם. במקום זה, משתמשים בעגלה ובטנדר. על הטנדר מעמיסים את מעט ארגזים שלכם ואת הרהיט הגדול. העגלה נחוצה כי עליה מטעינים את הפריט הגדול. כך כשמורידים את הפריט למדרכה לקראת הבניין, לא צריך להרים אותו, אלא ניתן לגרור אותו על העגלה בביטחון, בקלות ובמהירות.
 
הובלות קטנות בחיפה
 
  • האם זה משתלם? - חשוב מאד להבין שהשירות של הובלות קטנות בחיפה עם עגלה וטנדר משתלם מאד! זהו שירות שאף הביקוש עבורו גבוה יחסית. נכון שגם עבור הובלה קטנה יגבו המובילים כמה מאות שקלים, אבל צריך להבין מהי האלטרנטיבה במקרה כזה. רובנו אולי יכולים לסחוב כמה ארגזים בודדים, אבל כשזה מגיע להובלה של מקרר, מכונת כביסה או מיטה - המצב שונה לחלוטין. הפריטים הללו הם כבדים במיוחד, ולרובנו אין ניסיון בסחיבת משקל כבד. יתרה מזאת - אנחנו אפילו עלולים לגרום לעצמנו או לרהיטים הללו נזק אם נפיל אותם. כשצריך להוביל פריט גדול כמו מקרר - חייבים ממילא לשכור עגלה וטנדר במחיר לא קטן - אז במקום זה עדיף להוסיף רק עוד קצת סכום, ושפוט לפנות לחברת הובלות שתעשה את המלאכה עבורנו.
  • למה דווקא חיפה? - הביקוש עבור הובלות קטנות בחיפה עם טנדר ועם עגלה נחשב לביקוש גבוה מאד, מכמה סיבות שונות. ראשית - בחיפה יש אוכלוסיה סטודנטיאלית באחוזים גבוהים מאד, ורבים מהסטודנטים אינם תושבי חיפה במקור ולכן עוברים לעיר וזקוקים לשירות המיוחד. יתרה מזאת, שבשנים האחרונות גם לא מעט זוגות צעירים מהמרכז והצפון עוברים לחיפה וזקוקים לשירות.

לקבל את השירות עם האחים לוי

אם אתם רוצים הובלה קטנה ומהירה בחיפה, צרו קשר עם האחים לוי הובלות, חברת הובלות ותיקה ובעלת מוניטין משנת 1985, אנחנו משקיעים ימים כלילות עבור איכות השירות ללקוח.

בטלפון 073-7841522, או פשוט השאירו פרטיכם כאן באתר!