אחים לוי הובלות
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841522
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הובלות קטנות בחיפה

 
אם אתם מתגוררים בחיפה, ובעיקר אם אתם צעירים המתגוררים בחיפה, בוודאי יצא לכם לא פעם להזדקק לשירותי הובלות קטנות בחיפה. אולי הייתם צריכים להעביר מקרר מהבית של ההורים לדירת הסטודנטים שלכם, אולי להעברה של הפסנתר העתיק של סבתא אליכם הביתה, או להעביר רק את המיטה לדירה המשותפת עם בני/ות זוגכם וכן הלאה, ולמעשה, יכול מאוד להיות שאתם זקוקים לשירותי הובלות בקריות או בחיפה ממש עכשיו, ולא בטוחים שזה אפשרי.
 
 
 
הובלות קטנות בחיפה עם האחים לוי
 
 
 
אחים לוי - מומחים בהובלות קטנות וגדולות
 
 
 
 

העברת פריטים בודדים בהובלות קטנות בחיפה ואזור הצפון

 
אז כן, זה אפשרי בהחלט. חברת אחים לוי הובלות מספקת שירותי הובלות קטנות בצפון, בקריות ובחיפה, וכן מספקת שירות זהיר, אמין ומהיר בדיוק כמו השירות שהיא מספקת בזמן ביצוע הובלות דירה או כל סוג אחר של הובלות. הצוות המקצועי של החברה מיומן בביצוע הובלות קטנות, וידאג לכך שהציוד שלכם יגיע ליעדו בשלום, ובזמן.
 

מובילים בביצוע הובלות קטנות

 
בין אם אתם זקוקים להובלה של רהיט אחד או שניים, בין אם אתם זקוקים להובלת כספת או להובלת פסנתר, ובין אם אתם זקוקים להובלה של מכשירי חשמל כאלה ואחרים, אחים לוי הובלות – לשירותכם.

כשאתם בוחרים בנו לביצוע הובלות אתם בוחרים נכון. אנחנו נדאג להגן על הציוד שלכם בכל האמצעים הדרושים, נעמיס אותו בזהירות על הרכב שלנו, רכב ייעודי לביצוע הובלות לפי הגודל (קטנה או גדולה), ונדאג שהציוד שלכם יגיע אל היעד החדש בדיוק במצב בו היה כשיצא לדרכו.

חברת אחים לוי הובלות מתייחסת לביצוע הובלות קטנות בצפון ממש כמו אל כל הובלה אחרת, ואתם תוכלו ליהנות מביטוח מלא על ההובלה, על כל מקרה שלא יבוא. כמו כן תוכלו להיעזר בטופס הצעת המחיר הנמצא באתר, על מנת לקבל הצעת מחיר לביצוע ההובלה המדוברת.
 

המלצות שמדברות בעד עצמן

 
אחים לוי הובלות היא אחת מחברות ההובלה המובילות בכל אזור הצפון. החברה זכתה בתואר העסק הנבחר לשנת 2000, במקום ראשון במשאל הצרכנות ובאות האיכות, והיא ממשיכה לספק לכל לקוחותיה את השירות המקצועי, האמין והטוב ביותר. הן בהובלות דירות, הן בהובלות משרד, הן בהובלות מפעלים וכמובן – הן בביצוע העברות דירה בחיפה ובכל אזור הצפון – אנחנו מובילים.

לקבלת מידע נוסף על שירותי הובלות קטנות בחיפה שמספקת חברת אחים לוי הובלות, הנכם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם. זכרו: אין שום סיבה שביצוע העברות דירה בחיפה יהיה שונה מביצוע הובלת משרד בחיפה. אתם צריכים לקבל בדיוק את אותו שירות ואת אותה איכות של הובלה. אנחנו בחברת אחים לוי הובלות, מתחייבים לעשות כן, גם בשעת ביצוע ההובלה.
 
מלאו את הטופס המצורף או צרו איתנו קשר דרך הצעת המחיר בתפריט הראשי.
בברכת הובלה קטנה ובטוחה,
צוות אחים לוי הובלות