אחים לוי הובלות
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841522
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הובלות מנוף

 
תחום ההובלות, כמו תחומים רבים אחרים בשוק, שינה את פניו במהלך השנים. אם בעבר די היה בסבלים חזקים על מנת לבצע את מרבית ההובלות, הרי שכיום, עם מגמת הבנייה לגובה שנעשית יותר ויותר פופולארית, גובר גם הביקוש להובלות מנוף.
 
ישנם סוגים שונים של מנופים וסוגים שונים של הובלות מנוף, כאשר הטכניקה והכלים בהם משתמשים נבחרים לפי תנאי השטח, אופי העבודה והמטענים המובלים. כך, למשל, הובלות למבנה בן ארבע קומות שונות מהובלות למבנים בני 12 קומות ויותר. כמו כן, הובלה של מטענים קלים יחסית, שונה מהובלה של מטענים כבדי משקל בני מספר טונות.
 
הובלות מנוף בחיפה - אחים לוי הובלות
 
 

חשיבותן של הובלות במנוף

 
הובלות מנוף מאפשרות ביצוע של עבודות הובלה אשר בעבר לא היה בגדר האפשרי. בנוסף, הן גם הופכות את תהליך ההובלה לבטוח, יעיל ומהיר יותר באופן כללי.

אם בעבר היה דרוש צוות שלם של מובילים, אשר היו צריכים לעבוד שעות ארוכות בביצוע ההעברה, הרי שכיום מנוף חזק המתופעל על ידי איש מקצוע מנוסה יכול, בתוך דקות ספורות להשלים עבודה הובלה, גם של מטענים גדולים וכבדים.
 

בטיחות של ממש

 
בנוסף לחיסכון בזמן, הובלות מסוג זה הן גם בטוחות יותר, הן עבור המובילים והן עבור העוברים ושבים. הן גם בטוחות יותר דווקא עבור מטענים רגישים, משום שההובלה החוצה ופנימה מתבצעת באופן מהיר וחלק, ללא טלטלות מיותרות, ועם סיכון נמוך יותר באופן משמעותי לשריטות או לפגיעות אחרות, מהן קשה מאוד להימנע בהובלה סטנדרטית.

כמו כן, הובלות מנוף מאפשרות פעמים רבות לבצע הובלה של מטענים כגון ריהוט, ללא צורך בשירותי פירוק והרכבה של רהיטים, דבר אשר משמעותו חיסכון נוסף בזמן והפחתת הפוטנציאל לפגיעה בשלמות המבנית של הרהיטים. אחרי הכול, הימנעות מפירוק ומהרכבה מחדש של רהיטים תמיד תהיה עדיפה עבורם, גם על פני פירוק והרכבת רהיטים המתבצעת על ידי נגר מנוסה.
 

שינוע של חפצים גדולים ו/או שבירים

 
אולם הובלות אלו לא משמשות רק לשם הובלה של מטענים שונים למקומות גבוהים או לשם שינוע של חפצים כבדים במיוחד. השימוש במנופים אופייני גם במקרים בהם הגישה אל המקום אליו מבקשים לבצע את ההובלה הינו קשה לגישה. כך, למשל, הובלת זוּ יכולה להיות גם הובלה של פריטי ריהוט גדולים, משום שלא ניתן להעבירם בחדר המדרגות. במקרה שכזה, לא ניתן להכניס את הריהוט גם אם הבית הוא בקומה הראשונה.
 
מתלבטים? רוצים לקבל מידע נוסף בנושא?
לחברת אחים לוי הובלות מוניטין רב ומוניטין של שירות, אמינות ומצוינות בביצוע הובלות מנוף בחיפה מזה כשלושה עשורים. נשמח לעמוד לשירותכם, ואף להגיע עד אליכם על מנת לספק לכם ייעוץ מקצועי והכוונה לביצוע הובלות בצורה המתאימה ביותר עבורכם.