אחים לוי הובלות
 
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
073-7841522
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

הובלות למרחקים קצרים

 
מזל טוב! לאחר חיפושים רבים סוף סוף מצאתם את בית החלומות שלכם. החל מן הרגע בו קיבלתם את האישור על המשכנתא, חתמתם על החוזה עם הקבלן, ועד לרגע בו תוכלו להתרווח בנחת על הספות בבית החדש תאלצו להתמודד עם רשימה ארוכה של משימות ומטלות, אך התוצאה שווה את הקושי.

בין הסידורים השונים תצטרכו לשנות את הכתובת במשרד הפנים, לדווח לשירותי הכבלים והאינטרנט על המעבר לדירה חדשה, לסגור חשבונות פתוחים בנוגע לדירתכם הישנה, למצוא שוכר לבית במקומכם אם אתם מתגוררים בשכירות, לדאוג לשיפוצים קטנים שהבית החדש זקוק להם, להחליט איזה ריהוט עובר איתכם אל מיקומכם החדש, ומה צריך לקנות חדש, לסדר ולארוז את כל החפצים של כל בני הבית, וגם לדאוג לשירותי הובלה ליום המעבר.

אם אתם עוברים לבית חדש באותה העיר, או בעיר שכנה, אתם זקוקים לשירותי הובלות למרחקים קצרים. אספנו בעבורכם את כל המידע לו אתם זקוקים על שירותי ההובלה, אז קחו נשימה עמוקה ובואו נתחיל.
 
הובלות למרחקים קצרים
הובלה לנמרחקים קצרים - פחות מרחק שווה פחות כסף
 

היתרונות של הובלות למרחקים קצרים

ראשית, לשירותי הובלות למרחקים קצרים מספר יתרונות:
  • מאחר ומרחק ההובלה קצר מאוד, הסיכוי כי משהו יקרה במהלך הדרך קטן. כלומר, הסיכוי שהציוד יקר הערך שלכם ישבר, או שהמשאית תעשה חלילה תאונת דרכים קטן, מאחר ואתם נתונים לשירותיה של חברת ההובלות רק לזמן קצר.
  • שנית, מחירם של שירותי הובלה נקבע על פי כמות הציוד שעל המובילים להעביר, כמות אנשי הצוות שעל החברה לשריין ביום ההעברה, וגם שימוש בשירותים הנלווים שמציעה חברת ההובלות כמו שירותי אריזה או ניקיון.

פרמטר חשוב נוסף אשר משפיע על מחיר ההובלה הוא המרחק. חברת ההובלות עושה חישוב על פי המרחק כמה זמן היא צריכה להעמיד לרשותכם את אנשי הצוות, וכמובן כמה דלק עשוי להתבזבז בעת ההובלה. החדשות הטובות הן, כי מאחר ואתם זקוקים לשירותי הובלות למרחקים קצרים, מחיר ההובלה שלכם יוזל משמעותית.
החיסרון היחיד בהובלות קצרות הוא שמאחר ותהליך ההובלה אינו לוקח זמן רב, חברת ההובלות עשויה לדחוק אתכם בשעות הצהריים או הערב, לאחר שאנשי הצוות שלה כבר ביצעו הובלה אחת או שתיים באותו היום, ואז ישנה סכנה לעייפות, חוסר כוחות וזלזול בתהליך ההעברה מצד אנשי הצוות, מה שעשוי לפגום באיכות השירות, ואף לסכן את חפצכם האישיים.

לכן, נסו להתעקש עם החברה כי ההובלה שלכם תצא מוקדם בבוקר, ואם הדבר אינו מתאפשר, הקפידו לשים לב לתפקוד של הצוות ביום ההובלה, והעירו להם על תפקוד לקוי אם נדרש.

על מה יש להקפיד כאשר מזמינים הובלה קצרה?

פרמטרים חשובים נוספים שיש להקפיד עליהם כאשר מזמינים שירותי הובלות למרחקים קצרים הם:

  • חשוב מאוד להקפיד ולבחור בחברת הובלות אמינה ומקצועית, אשר מאחוריה שורה של המלצות מלקוחות מרוצים.
  • שנית, הקפידו לבצע סקר שוק בין החברות השונות, ולבחור בחברה, אשר מעניקה לכם יותר בעבור הכסף אותו אתם משקיעים.
חברת אחים לוי הובלות בעלת ניסיון של עשורים בתחום ההובלות בצפון ובחיפה. אם אתם מעוניינים בצוות של מקצוענים שיבצע עבורכם שירותי הובלה קצרים וארוכים, הגעתם למקום הנכון: הובלות באדיבות, ביעילות, במקצוענות ובמחירים לכל כיס.
השאירו את הפרטים בטופס בעמוד יצירת הקשר או חייגו: 073-7841522