אחים לוי הובלות
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841522
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הובלות בכרמיאל

 
אחים לוי הובלות מספקת שירותי הובלה מקצועיים בכרמיאל והסביבה עבור כל המגזרים והלקוחות. אנו נותנים מענה מיטבי לכל דרישה ובקשה כדי לספק ללקוחות שלנו שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ומקצועיות. מחויבות זו העניקה לנו את תואר העסק המצטיין מספר פעמים לאורך השנים.
 
 

שירות הובלות בכרמיאל ללקוחות קטנים וגדולים כאחד

 
אנו נותנים מענה לכל צורך ועובדים עם לקוחות פרטיים לצד עסקים קטנים וגדולים, עיריות וגופים ציבוריים, מפעלים ועוד. השירותים כוללים בין היתר: הובלת תכולת דירה במעבר בתוך העיר כרמיאל או בעת מעבר מהעיר או אליה, הובלות סטודנטים, הובלות משרדים ועסקים, הובלות לדיור מוגן, בתי ספר וגני ילדים, הובלות סטודנטים, הובלות קטנות, הובלות באמצעות מנוף ועוד.
 

הובלה מקצועית ובטוחה

 
עם האחים לוי אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי אתם מקבלים שירותי מקצועי והגון. אנו נבחן באופן מקצועי את הצרכים שלכם ובהתאם ניתן לכם הצעת מחיר מסודרת, כמו גם אפשרויות ביטוח תכולה בהתאם לצרכים האישיים שלכם. אנו מעסיקים צוות מובילים מיומן אשר מבצע מזה שנים הובלות בכרמיאל ובכל אזור הצפון. אנו מקפידים על עמידה בלוחות הזמנים ומבצעים את ההובלה במסירות תוך הקפדה על העברה בטוחה של הציוד ללא גרימת נזק. כך שאיתנו יום ההובלה המלחיץ יעבור לכם בקלות וללא דאגות מיותרות.
 

מתן שירות "קומפלט"

 
אנו מספקים כאמור מעטפת שירות מלאה הדואגת לכל צרכי הלקוחות שלנו, כאשר מעבר לשירות ההובלה אנו מספקים גם שירותי אריזה ואספקת קרטונים איכותיים, פירוק והרכבה וכן שירותי אחסון תכולה במחסנים איכותיים בהם התכולה שלכם תאוחסן ותישמר בבטחה.

זקוקים לשירות בתחום הובלות בכרמיאל והסביבה? צרו קשר כעת עם אחים לוי הובלות ונשמח לעמוד לשירותכם!