אחים לוי הובלות
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841522
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דגשים לאריזת הארון

 
 
 
מעבר דירה מהווה תמיד אתגר לא פשוט. לא קל להחליט איזה חפצים ניקח אתנו מהדירה הישנה שלנו לדירה החדשה. כאשר אנחנו עוברים דירה יש הרבה ארונות שאנחנו לא אורזים את התכולה שלהם והרבה תכולה של ארונות שאנחנו בוחרים לתת מתנה לחברים או בני משפחה.
 
 
 
טיפים לאריזת הארון
 
 
 
 
יש גם ארונות בבית שאנחנו אורזים את כל התכולה שלהם כמו ארונות המטבח או ארונות הבגדים. יש הרבה דרכים לארוז ארון כאשר הדבר הכי חשוב שעלינו להקפיד עליו הוא שהאריזה תהיה חסכונית במקום, מסודרת ולא כבדה מאוד. חשוב שנקפיד לארוז את הארון שלנו בצורה שיטתית ומסודרת. זכרו שאחרי המעבר סביר להניח שתהיו עייפים ועצבניים, תרצו להקל על עצמכם מראש ולארוז הכל בצורה נוחה.
 

כך תארזו את ארון הבגדים בצורה יעילה ונוחה

 

איך לארוז ארון בצורה שתהיה גם מהירה וגם יעילה? אם אנחנו רוצים לארוז בצורה קלה מאוד ופשוטה כדאי לנו:

 
  • להוציא את כל הדברים מהארון ולהחליט מה אנחנו אורזים ומה אנחנו זורקים.
  • לארוז כל תא בארון בארגז נפרד.
  • לא להעמיס יתר על המידה את הארגזים בחפצים.
  • לוודא שארזנו חפצים שבירים או חשובים בצורה זהירה וריפדנו היטב.

כאשר אנחנו אורזים את ארון הבגדים שלנו חשוב שנארוז את כל פריטי הלבוש בצורה הגיונית. למשל לארוז את בגדי החורף בנפרד, את בגדי הקיץ בנפרד ובארגז נוסף לארוז את הבגדים של עונות המעבר. חשוב גם שנארוז בנפרד את הבגדים התחתונים שלנו ואת הגרביים.
 

אל תשכחו את המסמכים

 
 
 
לכל אחד מאתנו יש בבית ארון עם מסמכים חשובים כמו תעודות לידה, תעודת נישואין, חשבונות שונים, תעודת בעלות על הרכב והדירה ועוד. כאשר אנחנו אורזים את ארון המסמכים שלנו לקראת מעבר הדירה, חשוב שנבדוק בשבע עיניים אילו מסמכים הם באמת חשובים ואילו כבר לא משמשים אותנו. חשוב שארגז המסמכים יהיה נייד, קומפקטי ושיהיה לנו קל לזהות אותו בין כל שאר הארגזים. חשוב שנוודא שארגז זה סגור בצורה מוחלטת ושהוא מסוגל לשמור על המסמכים שבו גם מפני רטיבות או חום.
 
 
 
האם ארזתם את המסמכים החשובים כהלכה?