אחים לוי הובלות
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841522
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביטוח הובלות

 
 
 

נזק הנגרם בשעת מעבר דירה - מה עושים?!

 
הובלות מכל הסוגים, וגם הובלות קטנות כרוכות בסיכונים רבים, החל מפגיעה בציוד המועבר ועד לאובדנו או גניבתו. הפתרון לכל הסכנות הכרוכות בהובלות הוא ביטוח. עם זאת, כדי להימנע מתקלות חמורות, חשוב לדעת למי לפנות במקרה של תקלה.
 
 
 
ביטוח הובלות - מה הוא כולל?
 
 
 
 

ביטוח הובלות פרטי

 
 
 
אנשים המבטחים את תכולת ביתם נהנים לעיתים גם מסעיף המבטיח כיסוי גם לתקלות הנגרמות בשעת שינוע. עם זאת, חשוב לדעת שהביטוח במקרים אלו כולל גם השתתפות עצמית של המבוטח.

חשוב ביותר לעגן את נושא הביטוח הפרטי בחוזה שנחתם עם חברת ההובלות, כדי שיהיה ברור מי משלם על מה, ושסכום ההשתתפות העצמי יצוין כבר בחוזה. במצב שבו חשבתם על הנושאים הללו מראש וחתמתם על הסכם בהתאם, לא תהיה לכם בעיה לאתר את הגוף שישלם בגין הנזק שנגרם בהובלה.
 
 
 
לא לשכוח לעגן הכל בחוזה
 
 
 
 

ביטוח הובלות של חברת ההובלות

 
במרבית המקרים, חברת ההובלות מבטחת את עבודתה בחברות ביטוח, והיא מספקת כיסוי ביטוחי ללקוחותיה. חוזה ההובלה שנחתם בין הלקוח לבין חברת הובלות קובע את סכום הביטוח ולמי פונים בשעת צרה.

התייחסו ברצינות רבה לסעיף סכום הביטוח ותחשבו האם הוא מכסה את הנזק הפוטנציאלי. אם סכום הביטוח הוא עד 10,000 שקלים למשל, אך המחיר של המוצרים המועברים נע סביב ה- 100,000 שקלים אז לא מדובר כאן בכיסוי אמיתי. אם אתם מובילים מוצר יקר, רגיש וקשה להעברה, חשוב במיוחד לדאוג לכיסוי הביטוחי הראוי.


 

היזהרו מעבודה עם חברות הובלות בלתי מורשות

 
 
 
פוליסת ביטוח הולמת לחברה מצריכה מספר עסק, ולכן נותני שירות שעובדים ללא רישיון עסק לא יכולים למעשה לבטח את החפצים שמעבירים. מעבר לזאת, הם לא נותנים שום אסמכתא ללקוחותיהם אודות הקשר איתם, ולכן במקרה של תקלה לא יהיה ללקוח למי לפנות. מכל הסיבות הללו הימנעו מעבודה עם חברות הובלות לא מורשות, משום שבמקרה ויגרם נזק או שמה תחשדו בגניבה, לא תוכלו אפילו לפנות למשטרה עם המידע הזה. במובן זה שירותי הובלה לא מורשים עלולים לעלות ביוקר.
 
 
 
מוביל עם ביטוח - עניין בטוח
 
 
 
 
הביטוח חשוב במיוחד עבור הובלת משרדים משום שבהובלות אלו מעבירים מחשבים, כספות וציוד בעל ערך רב. אובדנו של הציוד, או אפילו גרימת נזק לציוד, עלולים להוביל לפגיעה חמורה בעסקים וברווחים של אותו משרד. מסיבה זו חשוב ביותר למצוא חברת הובלות בעלת התמחות מיוחדת בהובלת משרדים.
 
חברת אחים לוי הובלות מבטחת את עבודתה עד לסכום של 50,000 דולר, ולכן עם השירות שלנו אתם יכולים להיות רגועים יותר.המקצועיות שלנו מגנה עליכם מפני תקלות, אך מה שלא נוכל למנוע נוכל להשלים בזכות ביטוח אמין.

לפרטים נוספים: חייגו עכשיו 073-7841522,
צרו קשר, או מלאו מחירון הובלות
וקבלו הצעה