אחים לוי הובלות
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841522
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך לאחסן בגדים

 
 
לעיתים אנו זקוקים לאחסון של תכולת דירה לתקופות מסויימות. יש מקרים שמדובר בתקופה קצרה עד למועד סיום בניית המבנה החדש, שאליו נעבור, ויש מקרים שתקופת האחסון מצריכה זמן ממושך עקב נסיעה לחו"ל וכדומה.

אחסון חפצים ובמיוחד בגדים מצריך טיפול ראוי, כדי לשמור עליהם כמו שצריך בתקופת האחסנה.
 
 
 
איך מאחסנים בגדים - אחים לוי הובלות
 
 
 
 

הכנת בגדים לאחסון

 
 
בגדים וחפצים שונים מבד מחייבים טיפול ואריזה טובים על מנת למנוע מעש לאכול את הבד וממזיקים אחרים. להלן מספר הנחיות בכל הנוגע לאריזה ואחסון של בגדים:
  • לא לארוז בגדים בניילונים - על מנת לשמור על הבגדים לא ממומלץ לארוז את אותם בניילונים, כדי למנוע מצב של עובש. יש למיין את הבגדים השונים לפי סוגים ולהקצות קרטון לכל סוג. כך יש לארוז בגדים תחתונים בקרטון נפרד, בגדי תינוקות בקרטון נפרד, בגדי ילדים בקרטון נפרד ומומלץ לעשות חלוקה פנימית של מכנסיים בנפרד, סוודרים בנפרד וכיוצא בזאת.
  • חומרים נגד עש – בכל קרטון שבו אורזים בגדים לאחסנה יש להכניס גולות לקטילת עש וחרקים אחרים, העלולים לאכול את הבד. יש לסגור את הקרטונים היטב ולרשום על כל אחד מהם את התכולה.
  • שמלות וחליפות – למי שיש בבית שמלות או חליפות שאסור לקמט אותם יש להתכונן באופן הבא: ניתן להשיג קרטונים מיוחדים וגבוהים המיועדים לאחסון של פריטים אלה על ידי קולבים. בתוך קרטון האריזה יש מוט, המחוזק לדפנות ועליו תולים את השמלות והחליפות ממש כפי שהם תלויים בארון בבית.
 
 
 
לא מומלץ לאחסן בגדים בתוך ניילונים
 
 
 
 
בצורה זו יישמרו הבגדים הללו באופן אופטימאלי ולא יגרמו להם נזקים כתוצאה מקימוט או דחיסה. חשוב לרשום על אריזות אלה את כיוון העמדתם כדי למנוע נפילת הבגדים מהקולבים בעת ההובלה והאחסנה.
 
בכל מקרה של אריזת בגדים לקראת אחסנה יש לרשום על האריזות השונות את תכולתן באופן כללי ובאריזות המיוחדות יש לרשום את התכולה באופן פרטני.
אחים לוי הובלות מספקת שירותי הובלות, אריזה ואחסון מקצועיות, ומשרתת לקוחות פרטיים ועסקיים רבים. בחברתנו מקפידים על תחזוקה שוטפת של המחסנים, ואתם מקבלים מחסנים נקיים ובטוחים מפני פריצות או רטיבות ופגעי מזג אוויר אחרים. במקום נעשות פעולות הדברה נגד מזיקים שונים להבטיח את שלמות התכולה שלכם, ובמיוחד את אחסנת הבגדים ומוצרי בד אחרים.
 
במחסני החברה קיימת אבטחה ושמירה, כולל חיבור לחברת שמירה מקצועית. אנו מזמינים אתכם לבקר במחסנים טרם הבחירה כדי להתרשם בשטח מהמקצועיות, ולעשות שימוש בהובלות החברה באזור חיפה, הצפון וכל הארץ.