אחים לוי הובלות
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841522
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כך תארזו טלוויזיה

 
 
 
מעבר דירה ואריזת תכולת הבית לקראת המעבר היא חוויה מתישה ומעצבנת. אך למעשה אנו נאלצים לעבור אותה כמה פעמים בחיינו, הן בתור משפחה והן בתור רווקים שגרים לבד או עם שותפים. לכן חשוב להתחיל את מלאכת אריזת הדירה כשבועיים לפני תאריך הפינוי, וזאת על מנת שלא נהיה לחוצים באותו יום המעבר ושלא נשכח דברים חשובים.
 
 
 
כיצד לארוז טלוויזיה ומוצרי חשמל
 
 
 
 
במאמר זה נתמקד בדגשים לאריזה ובפרט איך לארוז טלוויזיה, שהיא מוצר חשמלי רב ערך ואריזה לא נכונה עלולה להביא לשריטות בה ולנזק כספי. למרות שחברות פינוי דירה עוזרות לנו בכל מה שקשור למעבר ובפרט למוצרי חשמל ביתיים, עדיין חשוב להקפיד שמור על אריזה נכונה על מנת שלא יהיו שריטות כלשהן והמוצר יגיע בשלמותו.

רגע לפני שאתם מתחילים לארוז את כל החיים שלכם בקרטונים, חשוב שתיפטרו מחפצים שלא בשימוש ושאתם לא צריכים על מנת שלא יתפסו סתם מקום בקרטונים. ככל שנזרוק יותר דברים שלא בשימוש - כך יהיה לנו קל יותר עם קרטונים שלרשותנו, בזמן ההובלה ובפריקה.
 

דגשים לאריזת טלוויזיה ושאר מוצרי חשמל

 
בגלל שמוצרי החשמל הביתיים הם מוצרים די גדולים ולא נכנסים לקרטונים. חברת ההובלה תעזור לכם באותו יום לארוז אותם טוב עם נייר פצפצים בועות על מנת שלא יישרטו, בתוספת מאסקנטייפ.

  • יש לעטוף את הטלוויזיה כמה פעמים כך שלא יהיה עליה סימני שריטה בהעברה. איך לארוז טלוויזיה יעזור לך איש שירות מטעם החברה שזהו תפקידו ביום יום. כך שאתם יכולים לסמוך עליו שהטלוויזיה שלכם בידיים טובות.
  • חשוב בעת העמסת הטלוויזיה לתוך המשאית, להחזיקה בצורה יציבה שלא תיפול.
  • אין לזרוק את המוצרים החשמליים אלא להניח אותם בתוך המשאית. זריקה של המוצרים עלולה להביא לשריטות ולנזק במוצר.
  • חשוב לבקש מהחברה שיגיע איש מקצוע שיעזור לכם בכל מה שקשור באריזת הטלוויזיה שלכם ושאר המוצרים.
  • לאחר השגתם למקום החדש, חשוב להוריד מהמשאית את הטלוויזיה בזהירות רבה. וגם שעולים במדרגות או שמים במעלית להיזהר שהטלוויזיה לא תיפול.